Dienos archyvas: 2016-10-12

Sveikiname Deividą

Spalio 12 dieną (trečiadienį) Uošvės liežuvyje vyko moksleivių rudens krosas, skirtas Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro prizams laimėti. Varžybose dalyvavo virš 100 bėgikų. Šepetos Almos Adamkienės pagrindinei mokyklai atstovavo dešimtokas Deividas Draginas.  2000 – 2001 m. gimimo grupėje startavo 25 bėgikai. Jie varžėsi 1000 m. distancijoje. Deividas distanciją įveikė per 3 min. 24… Skaityti toliau »

Ar tik tokie šios kartos tikslai?

Atėjo metas, kada knygai jaunuoliai neberanda net kelių minučių iš savo skubančio gyvenimo. Būtent dabar tas laikas, kada žodžiai, spausdinti knygų puslapiuose, yra nebemadingi. Dabar daugelis jaunų žmonių mieliau savo išmaniuosiuose telefonuose, kompiuteriuose ir planšetėse skaitys, kas ką „Facebook“ svetainėje pasirašė, ir dalinsis tuo savo paskyroje šimtus kartų, kad surinktų kuo daugiau paspaudimų „patinka“. O… Skaityti toliau »