Ekskursija į Vilnių

pagal | 2016-05-19

Šių metų gegužės 14 dieną vykome į Vilnių. Ten mes aplankėme televizijos bokštą, valdovų rūmus, „Vichy“ parką ir „Akropolį“. Kai pakilome į televizijos bokšto viršų, mes nustebome pamatę tokį gražų vaizdą – ten matėsi visas Vilnius. Kai nukeliavome į valdovų rūmus, pamatėme daugybę senų ginklų, molinių indų, monetų. Vėliau važiavome į „Vichy“ parką, kur buvo daug atrakcionų. Į kelionę vyko Gabija Lengvenytė, Danielė Užkurelytė, Fausta Talačkaitė, Viktorija Bražaitė, Rugilė Januševičiutė, Vilma Vizbaraitė, Edvardas Dikas, Mantijus Mališauskas, Emilija Kavoliūnaitė, Gintarė Martišiūnaitė, Gabija Butkutė, Armandas Sviderskis, Žanas Stasevičius, Patricija Timčenkaitė, Agnė Vasiliūnaitė. Mus lydėjo mokytojos Arvydė Tunaitienė ir Snaiguolė Siaurienė.

Vilma Vizbaraitė, 7 klasė