Gabijos ir Austėjos darbai regiono parodoje

pagal | 2016-05-10

7 klasės mokinė Gabija Lengvenytė ir 9 klasės mokinė Austėja Žilinskaitė dalyvavo Lietuvos mokinių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ Panevėžio regiono atrankos ture.  Konkurso tikslas – skatinti jaunosios kartos domėjimąsi tradiciniais dailiaisiais amatais, ugdyti liaudies dailės tradicijų pažinimą, suteikti galimybę parodyti visuomenei savo darbus, varžytis su bendraamžiais įgūdžiais ir meistriškumu. Konkursui merginos pristatė du darbelius. Gabija  iš lino mišria technika pagamintą darbelį „Paukščiai grįžta namo“, Austėja –  mozaiką iš molio plokštelių „Mano spalvinga svajonė“. Konkurso atrankos turo paroda ir baigiamasis renginys vyko Panevėžio rajono Upytės tradicinių amatų centre. Už dalyvavimą konkurse Gabija Lengvenytė, Austėja Žilinskaitė ir jas ruošusi technologijų mokytoja metodininkė Ingrida Pučėtienė apdovanotos padėkomis.

Ingrida Pučėtienė, technologijų mokytoja metodininkė