Išradingumu mokytojus nustebinusi šventė

pagal | 2016-10-09

2016 m. spalio 5 dieną Šepetos Almos Adamkienės pagrindinėje mokykloje vyko Tarptautinė mokytojų dienos šventė. Mokytojoms buvo sugalvotas įdomus testas. Renginio pradžios visos mokytojos laukė mokytojų kambaryje. Nuskambėjus skambučiui, į mokytojų kambarį pasibeldė netikėti svečiai – Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai (vaidino mokiniai). Į mokyklą atvyko Pastabėnas Rašiklis, Knygytė Užrašytė ir Paraštytė Sąsiuvinytė. Svečiai norėjo sužinoti, kaip vykdomas projektas „Pagalba savivaldybei“, kaip sekasi mokytojams, ar nėra nusiskundimų. Po tiriamosios veiklos darbą nutarėme pratęsti informatikos kabinete. Ten mokytojus pasitiko 10 klasės mokiniai su gėlių puokšte, sveikino su jų profesine švente. Informatikos kabinete mokytojos atliko linksmąsias užduotis, už kurias gavo prizus. Taip pat mokytojos sakė pasižadėjimus, kuriuos privalės vykdyti visą mėnesį.

Pamokas vedė, kaip įprasta, mokiniai. Viskas vyko labai sklandžiai. Pamokos buvo įdomios, net patiems mokiniams, kurie buvo mokytojai, patiko įsikūnyti į mokytojo vaidmenį. Po 3 pamokų grįžo Švietimo ir mokslo ministerija su dar viena užduotimi. Kiekvienas mokinys užsidėjo bet kurios mokytojos veidą. Mokytojos turėjo atkartoti veiksmus, kuriuos rodė jų dvyniai. Buvo labai smagu! Švietimo ir mokslo ministerijos vizitatoriai įvertino mokytojų darbą aukščiausiais balai

Viltė Bieleckaitė, 9 kl. mokinė, mokinių tarybos pirmininkė