Padėkos popietė mokiniams

pagal | 2016-06-04

Birželio pirmoji – tarptautinė vaikų gynimo diena, pirmoji vasaros diena ir pirmoji atostogų diena pradinukams. Ta proga  Šepetos A. Adamkienės mokyklos mokiniai  rinkosi į bibliotekos kiemelį  – į mokslo metų pabaigtuves  ir geriausių skaitytojų pagerbimo šventę. Popietės pradžioje buvo apdovanoti daugiausiai per šiuos mokslo metus knygų perskaitę mokiniai. Šiais mokslo metais daugiausia knygų perskaitė  ketvirtos klasės mokinė ElingaTestova. Užtai jai buvo įteikta knyga ir padėka, antroji – Patricija Timčenkaitė, o trečia – Oresta Andrulytė. Joms taip pat įteiktos  knygos ir padėkos. Padėkos buvo įteiktos   mokytojoms Vaidai Šveikauskienei, Janinai Daukienei, Rūtai Žilinskienei už aktyvų dalyvavimą bibliotekos renginiuose, meilę knygoms ir nuoširdų bendradarbiavimą. Už kūrybinių mokinių darbų eksponavimą bibliotekoje padėka įteikta technologijų mokytojai, mokyklos socialinei pedagogei Ingridai Pučėtienei.

Popietės metu, jaukiai susėdę ant pievelės medžių pavėsyje, vaikai vieni kitiems skaitė knygas, o patys mažiausieji kantriai klausėsi, kad  galėtų papasakoti, ką sužinojo iš perskaityto teksto. Kad neatsibostų ilgai sėdėti vienoje vietoje, vaikus bibliotekininkė pakvietė patiems pasidaryti malūnėlius, juk tai nerūpestingos ir saulėtos vaikystės simbolis, nes vaikystė nejučia prabėgs, kaip tas vėjelis praskrendantis malūnėlio sparnais. Visi su dideliu noru „čiupo“ spalvotus lapus ir bibliotekininkės bei mokytojų padedami savo mažais pirščiukais lankstė malūnėlių sparnelius.   Po to sekė įvairiausi judrūs žaidimai. Vyresnių klasių mokiniai kantriai aiškino mažiesiems vienokio ar kitokio žaidimo taisykles ir žaidė kartu. Visus viliojo šašlikinėje kepamų dešrelių kvapas ir šaltas gėrimas. Išklausę bibliotekininkės palinkėjimų ir vasarą neužmiršti knygos, pasivaišinę  ir linksmi mokiniai išskubėjo vieni dar į mokyklą užbaigti šios dienos darbų, o kiti jau  į namus, juk prasidėjo vasara – atostogos!

Neringa Paukštienė, Šepetos padalinio vyresn. bibliotekininkė