Paskutinis skambutis

pagal | 2016-06-04

Šių metų birželio 3 dieną mūsų mokykloje vyko paskutinis skambutis. Išlydėjome dešimtokus į platesnius vandenis ieškoti laimės ir sėkmės.

Nuo pat ryto šventės kaltininkus pasitikome mokykloje. Mokykloje jų laukė ne įprastas vaizdas, o tikra egzotika – Indija. Auklėtojos ir bendro 9-8 klasių mokinių darbo dėka viskas atrodė kaip tikroje Indijoje. Aplink degė žvakutės, grojo rami indiška muzika, sienas puošė įdomiausi indiški paveiksliukai ir aplink smilko smilkalai. Dešimtokams paruošėme ir indiškų tradicijų – arbatos gėrimą, monetų metimą į vandenį. Viena 9 klasės mokinė ir 8 klasės mergaitės sušoko dešimtokams indišką šokį, kurį paruošti padėjo Vaida Karaliūnienė. Vėliau viskas persikėlė į mokyklos salę, kur vyko tikras šou, tikriausiai trūko tik konfeti. Mokyklos pavaduotojos dramos būrelis parengė vaidinimą, kuriame netrūko nei šokių, nei dainų ar humoristinių pasirodymų. Šou artėjant į pabaigą įteikėme mėlynojo žalčio nominacijas. Šventė buvo paruošta puikiai.

Viltė Bieleckaitė, 8  kl. mokinė