Smagi kelionė

pagal | 2016-11-28

Mūsų mokyklos jaunieji miško bičiuliai, būrelio „Pelkinukai“ nariai su vadove Janina Daukiene aktyviai dalyvavo aplinkosauginiame projekte „Mes rūšiuojam“ ir 2015/16 mokslo metais surinko 916 kg elektros ir elektroninės įrangos atliekų bei 11 kg nešiojamųjų baterijų atliekų. Už šią veiklą pelnėme taškus ir juos išmainėme į bilietus į pasirinktą kino filmą.

Lapkričio 25  dieną vykome į Panevėžį žiūrėti kino filmą „Vajana“ . Po to važiavome į Panevėžio etnografinį muziejų dalyvauti edukacinėje pamokoje „Dvaro kasdienybė ir pramogos“. Sudarėme keturias komandas ir atlikome įdomias užduotis: iš fragmento suradome paveikslą; iš dėlionės gabalėlių sudėliojome Komarų herbus; audinyje išsiuvinėjome inicialus; rūšiuodami pavadinimus bandėme atskirti, kas valgoma ir kas nevalgoma. Suvieniję jėgas atlikome paskutinę užduotį ir sužinojome, kur paslėpti dvaro turtai.

Diena pralėkė nepastebimai. Visą kelionę lydėjo puikios emocijos.

Janina Daukienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė, jaunųjų miško bičiulių būrelio „Pelkinukai“ vadovė