Sveikiname Lietuvių kalbos Kengūros_2015 laureates

pagal | 2015-04-08

Baigiasi tarptautinių, respublikinių ir rajoninių konkursų, olimpiadų ir įvairių renginių maratonas. Mokiniams tai puiki proga pasitikrinti žinias ir pajusti, kad „Aš galiu!“ Tokie renginiai ne tik motyvuoja, bet ir pratina mokinius prie patikrų, standartizuotų testų, egzaminų reikalavimų. Mokytojams nestandartiniai testai leidžia geriau pamatyti, kaip mokiniai geba spręsti skirtingo sunkumo kalbos ir teksto suvokimo bei supratimo užduotis: analizuoti tekstą, logiškai mąstyti, pritaikyti literatūrinių sąvokų žinias, taikyti teksto supratimo strategijas ir kt. Mūsų mokyklos bendruomenei ypatingai džiugu matyti respublikinio konkurso „Lietuvių kalbos Kengūra_2015“ rezultatus.

Vardas, pavardė

(5-as lygis)

Padėkos raštas

JŪS – ŠAUNUOLĖS smiley

Dėkojame visoms konkurso dalyvėms už aktyvų dalyvavimą ir tikime, kad šis laimėjimas bus kaip paskatinimas nenuleisti rankų, o toliau mokytis, semtis naujų žinių, užpildyti turimas spragas bei pasiruošti kitų metų konkursams.

Visi rezultatai („Microsoft Excel“ programa) čia

Ramutė Kežienė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė