Metų archyvas: 2010

Mokykloje lankėsi aktorius Raimundas Lukšas.

Jis skaitė garsaus prancūzų rašytojo Antuano de Sent-Egziuperi filosofinės pasakos „Mažasis princas” ištraukas. Aktorius mokinius ir mokytojus džiugino  savo įtaigumu, bendravimu. Skaitomų kūrinių minčių grožis, aktoriaus profesionalumas visiems susirinkusiems virto dvasingumo pamokomis. Aktorius Raimundas Lukšas lankėsi mūsų mokykloje pirmą kartą.

Duonelės kepimas

Pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojais ir tėveliais lankėsi Anykščių Arklio muziejuje, edukacinėje pamokėlėje „Duonelės kepimas“

Mokytojų diena

Lyg lapai krintantys šiurena Sąsiuviniai tarp tavo pirštų. Lyg paukščiai išskrendantys pakelia Sparnus tavieji mokiniai į kelią. Kaskart artojo kantrumu žarstai žinias Kaip žiemkenčius į jaunas širdis Ir vis bandai su atkalumo raktais Kuklias mintis į laisvę nuskraidinti. -Taip ir klampoja metai po gyvenimo Takus, paženklintus laukimo. Laukimo derliaus, to, kurį Tavi delnai kartų kartoms… Skaityti toliau »