Metų archyvas: 2016

Panevėžio lėlių vežimo teatre

Pradinukai kartu su pačiais mažiausiais draugais iš mišrios grupės prieš žiemos atostogas išdardėjo į nelabai tolimą kelionę Panevėžio lėlių vežimo teatran žiūrėti spektaklį „Sniego karalienė“ ir susitikti su Kalėdų seneliu. Kelionę į teatrą pasirinkome neatsitiktinai. Kartu su trečios klasės mokiniais vykdėme projektą „Siauruko keliu“. Projekto metu daug skaitėme. Sužinojome, kad siauruku galima nuvykti iš Anykščių… Skaityti toliau »

Šventės sūkury

Gruodžio 23 d., penktadienį, įvyko koncertas „Šventės sūkury“, kurio metu pradinukai dovanojo vieni kitiems muzikinį kūrinį, šypsenas ir gerą nuotaiką. Ačiū muzikos mokytojai Vaivai Mališauskienei ir  visiems, kurie prisidėjo prie Kalėdinės nuotaikos kūrimo. Nuotraukų galerija  Janina Daukienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

Adventinis vakaras Šepetos Almos Adamkienės pagrindinėje mokykloje

Lapkritį pakeitė gruodis. Žemę pradeda dengti vis storesnis sniego paklotas. Šis laikas pasikeitimų atneša ne tik į gamtą, bet ir į sielą. Mat tai – mistiškas metas, advento mėnuo, kurio ramybė ir susikaupimas veda į didžiąją krikščionių šventę – Kalėdas. Adventiniai vakarai jau tapo tradicija daugelyje rajono įstaigų ir organizacijų. Šepetos kaimo bendruomenės atstovai gruodžio… Skaityti toliau »

KVIETIMAS

Padidinkite paspausdami ant paveikslėlio >>

Tyrėjų sėkmė

Lapkričio 30 dieną Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje vyko rajoninė pradinių klasių mokinių konferencija „Gamta šalia mūsų“. Konferencijoje dalyvavo ir skaitė pranešimą mūsų mokyklos jaunieji miško bičiuliai Patricija Timčenkaitė  ir Karolis Jurgelionis. Iš 13 skaitytų pranešimų šepetiškių skaitytas pranešimas „Obuolio sėklos“ pripažintas geriausiu. Mokyklos direktorius Rimvydas Latvys pasveikino ir apdovanojo jaunuosius tyrėjus. Nuotraukų galerija   Janina Daukienė, … Skaityti toliau »

Smagi kelionė

Mūsų mokyklos jaunieji miško bičiuliai, būrelio „Pelkinukai“ nariai su vadove Janina Daukiene aktyviai dalyvavo aplinkosauginiame projekte „Mes rūšiuojam“ ir 2015/16 mokslo metais surinko 916 kg elektros ir elektroninės įrangos atliekų bei 11 kg nešiojamųjų baterijų atliekų. Už šią veiklą pelnėme taškus ir juos išmainėme į bilietus į pasirinktą kino filmą. Lapkričio 25  dieną vykome į… Skaityti toliau »

Kupiškio rajono savivaldybės projektas įvertintas jubiliejiniame Kokybės konkurso renginyje

Lapkričio 15 dieną Vilniuje, Nacionaliniame fizinių ir technologijos mokslų centre vykusiame jubiliejiniame Kokybės konkurso renginyje buvo apdovanoti 2016 –ųjų metų Švietimo mainų paramos fondo Kokybės konkurso nugalėtojai – 4 geriausiai įvertinti programos „Erasmus+“ visų švietimo sektorių pirmojo pagrindinio veiksmo (mobilumo mokymosi tikslais) projektai. Už ilgalaikę tarptautiškumo strategiją 5 institucijoms įteiktos  programos „Erasmus+“ profesinio mokymo mobilumo… Skaityti toliau »

Programos „eTwinning“ tarptautinis profesinės raidos kontaktinis seminaras „Mūsų bendra istorija ir paveldas“ Armėnijoje

2016 m. rugsėjo 29 – spalio 2 dienomis Aghverane (Armėnijoje) vyko kontaktinis programos „eTwinning“ seminaras „Mūsų bendra istorija ir paveldas“, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos vyresnioji biologijos ir šokio mokytoja Irmina Puipaitė. Seminaro tikslas – skatinti tarptautinį bendradarbiavimą bei projektų kūrimą. Seminaras vyko anglų kalba. 2016 m. rugsėjo 29 diena buvo skirta atvykimui ir įsikūrimui… Skaityti toliau »

Forumo teatras mūsų mokykloje

Spalio 19 d. mūsų mokykloje lankėsi  Forumo teatras. Šio teatro forma nuo visų kitų skiriasi tuo, kad žiūrovai yra aktoriai, o vaidinimas nėra baigtinis, jis nuolat kinta pagal žiūrovų siūlymus. Mūsų 8-10 klasių  mokiniai turėjo puikią progą suvaidinti šiame teatre ir pasijusti ne tik aktoriais, bet ir režisieriais. Prieš pradėdami kurti etiudus spektakliui  mokiniai daug… Skaityti toliau »