Dienos archyvas: 2017-11-27

Mokyklos vadovų išvyka į švietimo inovacijų parodą „Mokykla 2017“

Lapkričio 24 dieną mokyklos direktorė Vanda Vanagienė kartu su pavaduotoja ugdymui Jūra Sigute Jurėniene lankėsi parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykusioje 7-oje švietimo inovacijų parodoje „Mokykla“.  Švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės teigimu, „tai vienas didžiausių ir spalvingiausių renginių, suburiančių švietimo bendruomenę. Tai proga kartu pasvarstyti šiandienos švietimo iššūkius: ko mokomės ir kaip mokomės?“ Aplankėme ne… Skaityti toliau »

Įdomi netradicinė diena mokykloje

Š. m. lapkričio 24 d., penktadienį, mokykloje vyko netradiciniai užsiėmimai 5-10 klasių mokiniams. Viena mergaičių grupė gamino įvairiaspalvius atvirukus, kita – iš šiaudų žaisliukus eglutei puošti. Mergaitėms padėjo technologijų mokytoja Zita Kumpeliene. Ji ne tik patarimus dalijo, bet ir visas mergaites aprūpino reikalingais įrankiais. Net keletas mokytojų noriai klausėsi mokytojos patarimų ir susikaupę gamino šiaudinius… Skaityti toliau »