Dienos archyvas: 2018-02-14

JO EKSELENCIJA PREZIDENTO VALDO ADAMKAUS SVEIKINIMAS

2018 m. vasario 16 d. Mielieji, Švenčiame nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Vasario 16-oji šiais metais mums iškyla ne tik kaip valstybės gimtadienis, bet ir kaip išskirtinė sukaktis, išskirtinė istorijos dovana kiekvienam iš mūsų. Kitos Lietuvos žmonių kartos minės kitus valstybės jubiliejus, o mums teko laimė būti šimtmečio liudininkais, dalyviais, kūrėjais. Nuoširdžiai džiaugiuosi, matydamas, kokia… Skaityti toliau »

MOKYKLOS DIREKTORĖS SVEIKINIMAS

Mielieji,   Nuoširdžiai sveikinu Jus iškilios ir reikšmingos šventės – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio – proga. Tegu mūsų Valstybės atkūrimo diena pažadina kiekviename iš mūsų tikrąjį šalies patriotą, atsakingą pilietį, gerą žmogų.   Sveikatos, sėkmės, pakilios nuotaikos ir viso to, kas įprasmina žmogų kaip vertybę! Mokyklos direktorė Vanda Vanagienė