Dienos archyvas: 2018-12-04

Sūrio šventėje

Lapkričio 23 d. Adomynės dvare vyko tradicinė sūrio šventė „Prie pieno nėra nė vieno,  o į sūrį visi žiūri“. Šventės pirmoje dalyje dalyvavo ir mūsų mokyklos vaikai.                       Šventėje su mokiniais Adomynės bendruomenės pirmininkė Virginija Pakalniškienė bei bendruomenės narės kalbėjosi apie dvarų maisto kultūrą. Adomynės šeimininkės demonstravo, kaip galima suspausti skanų sūrį, o sviestą susimušti… Skaityti toliau »

Lapkričio mėnesio veiklos jungtinėje grupėje

Lapkričio 12 – 15 dienomis į Šepetos biblioteką buvo pakviesti Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos pradinukai kartu su savo mokytojomis. Bibliotekininkė mokinukus  supažindino su šiaurės šalimis, jų vėliavomis, pristatyta Švedų Eliaso ir Agnes Våhlundų knyga vaikams ,,Superherojų vadovas". Knygoje pasakojama apie Lisą, iš kurios mokykloje tyčiojasi berniukų gauja. Vieną dieną nuo užgauliotojų pasislėpusi bibliotekoje mergaitė… Skaityti toliau »

Programinės įrangos pristatymas mokytojams

Lapkričio 28 d. mūsų mokyklos mokytojai mokėsi dirbti su edukacine prezentacijų programine įranga interaktyvioms lentoms „mozaBook“. Išmanioji lenta yra lietuvių kalbos ir literatūros kabinete, bet ja gali naudotis visi mokytojai, iš anksto suderinę laiką. Mokytojai vos keliais paspaudimais gali sukurti savo pristatymus arba paversti savo vadovėlius interaktyviomis skaitmeninėmis priemonėmis. Galima papildyti skaitmenines knygas ir pristatymus… Skaityti toliau »