Dienos archyvas: 2019-04-02

„Piemenėlių zbitkų“ šventėje

Kovo 28 dieną  pirmokas Dovydas Laurinavičius, antrokė Austėja Vitkutė, ketvirtokai Gabija Vitkutė ir Valentas Minkevičius kartu su socialine pedagoge Ingrida Pučėtiene dalyvavo Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyriaus surengtoje tarmės šventėje „Kupolyta-2019“. Šių metų šventės tema – piemenėlių zbitkai. Šventės dalyviams buvo duotos užduotys apie piemenėlių išdaigas. Mokiniai turėjo atlikti namų užduotį –… Skaityti toliau »

Apie „Ambrozijaus, Purkiaus ir…“ istoriją

Kovo 22 dieną pradinių klasių mokiniai kartu su socialine pedagoge Ingrida Pučėtiene ir mokytoja Vaida Šveikauskiene vyko žiūrėti Alytaus miesto teatro spektaklio „Ambrozijus, Purkius ir …“. Veikėjai šuo Ambrozijus ir katinėlis Purkius, gyvena mažame namelyje ant Svajonių kalnelio. Jie kartu su Boruže, Miegapele, Tolimųjų kelionių Vėju svajoja, žaidžia, rašo stebuklingus laiškus ir dalinasi šviesiomis istorijomis,… Skaityti toliau »