Dienos archyvas: 2019-04-09

Kelionė į gyvūnų prieglaudą

Viskas prasidėjo, kai auklėtoja mokinius pakvietė paaukoti maisto ir nuvykti į gyvūnų prieglaudą. Maisto, mano nuomone, susikaupė tikrai nemažai. Jį kovo 21d. nuvežėme gyvūnėliams. Nuvykus tenai man su draugėmis rūpėjo paglostyti visus šunis ir kates. Su šunimis pasisekė, paglostėme ar nors palietėm juos, aišku, ne visi buvo tokie ir draugiški. Vienas šuo mane ir drauges… Skaityti toliau »

Kelionė į Kupiškio technologijos ir verslo mokyklą

2019 m. kovo 4 d. į Kupiškio profesinę mokyklą vyko 7–10 klasių mokiniai. Ten vyko profesinio orientavimo pamokos. Vaikinai dalyvavo pamokose, kurių temos buvo ,,Padangų balansavimas, montavimas ‘‘ , o merginos  – ,,Itališkų makaronų gamyba bei stalų serviravimas ‘‘. Pamokas vedė Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos mokytojai, mokytojos. Per technologijų pamokas vaikinai išmoko praktinių veiklų… Skaityti toliau »