„Adamkiada 2018“ Butrimonyse

pagal | 2018-06-10

Birželio 5 – ąją startavo jau ketvirtoji tradicinė respublikinė sporto ir meno šventė ,,Adamkiada". Pernai renginys vyko Kaune, šiemet vėl sugrįžo į Butrimonis (Alytaus r.)  su naujai įprasmintomis idėjomis, su ypatinga olimpine jėga. Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos sportininkai –  mergaitės ir berniukai – dalyvavo visose rungtyse, kuriose jaunystėje gerus rezultatus rodydavo Prezidentas Valdas Adamkus. Tai 60 m estafetinis bėgimas, šuolis į tolį, futbolas bei įvairios atrakcijos. Šiose rungtyse varžėsi daugiau kaip 400 sportininkų iš 20 respublikos mokyklų. Prizininkais netapome, bet mergaitės ir berniukai kovėsi pagirtinai, o Julija Jurgelionytė parsivežė sertifikatą su Prezidento Valdo Adamkaus parašu. Sertifikatu suteikiamas garbės nominanto vardas už sportinius pasiekimus. Taip pat ,,Adamkiados" specialų prizą ir apdovanojimą.

Pagrindinis „Adamkiados" tikslas – tęsti 15 metų gyvavusio Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globotų mokyklų bendradarbiavimą ir partnerystę, per sportą ir meną ugdant gabius mokinius sąmoningais, pilietiškai aktyviais, puoselėjančiais tautines vertybes žmonėmis. Pasirašėme bendradarbiavimo sutartį ir būtinai dalyvausime 5 – ojoje šventėje.

Iki kitų startų.

Zigmas Paulauskas, komandos vadovas