Adventinis vakaras Šepetos Almos Adamkienės pagrindinėje mokykloje

pagal | 2016-12-18

Lapkritį pakeitė gruodis. Žemę pradeda dengti vis storesnis sniego paklotas. Šis laikas pasikeitimų atneša ne tik į gamtą, bet ir į sielą. Mat tai – mistiškas metas, advento mėnuo, kurio ramybė ir susikaupimas veda į didžiąją krikščionių šventę – Kalėdas. Adventiniai vakarai jau tapo tradicija daugelyje rajono įstaigų ir organizacijų.

Šepetos kaimo bendruomenės atstovai gruodžio 15 d. rinkosi į Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos salę, kur vyko advento laikotarpiui skirtas renginys. Tai kartu buvo ir Padėkos vakaras, skirtas žmonėms, prisidėjusiems prie mokyklos lūkesčių išpildymo. Mokykla sulaukė daug garbingų svečių – Kupiškio r. savivaldybės mero Dainiaus Bardausko,  vicemero Aurimo Martinkos, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos Jurgitos Trifeldienės ir savivaldybės tarybos nario Augenijaus Cesevičiaus.  Svečiai pasveikino bendruomenę, palinkėjo kūrybingų ir produktyvių ateinančių metų. Mokyklos direktorė Vanda Vanagienė padėkojo garbiems svečiams už mokyklos renovacijos – stogo ir langų projekto – įgyvendinimą, paminėdama ir negalėjusio šventėje dalyvauti, buvusio LR Seimo nario Vytauto Saulio, indėlį. Renginio metu įteiktos verslininko Romo Talačkos piniginės premijos Metų mokiniui, Metų mokytojui ir Metų darbuotojui. Jais tapo mokyklos Mokinių tarybos pirmininkė Viltė Bieleckaitė, pradinių klasių mokytoja Vaida Šveikauskienė ir vairuotojas Valdemaras Vaitiekūnas.

Svečiai stebėjo mokyklos dramos būrelio, vadovaujamo Jūros Jurėnienės, obuolių pasaką, klausėsi mokinių ir „Atgaivos“ moterų, parengtų Kupiškio KC Šepetos padalinio meno vadovės Vaivos Mališauskienės, adventinių dainų, vaišinosi obuoliais, kūčiukais ir obuolių – aviečių sultimis.