Dalyvaujame respublikiniame projekte moksleiviams „EURO LYGA‘‘

pagal | 2014-11-27

Lietuvos moksleiviai buriami į naująją „Euro lygą“, kurioje vietoje krepšinio kamuolių bus keičiamasi žiniomis apie eurą. Finansų ir Švietimo ir mokslo ministerijų inicijuoto edukacinio projekto metu 5–8 ir 9–12 klasių moksleivių komandos kviečiamos susirungti protų kovose ir taip išsamiau susipažinti su euru bei praktiniais jo įvedimo aspektais. Labiausiai pasižymėję euro žinovai bus apdovanoti išmaniais prizais.

Šis edukacinis projektas moksleiviams yra puiki galimybė daugiau sužinoti apie euro įvedimą ir laimėti vertingų prizų. Nuo naujųjų metų naudosime kitus banknotus ir monetas, teks kiek kitaip skaičiuoti pinigus. Pratintis prie to reikėtų pradėti kuo anksčiau. Manoma, kad žinių konkursas „Euro lyga“ padės tai padaryti ir svariai prisidės prie moksleivių finansinio išprusimo didinimo ir. taps ne tik smagia pramoga, bet ir naudingų žinių šaltiniu..

„Euro lyga“ – tai trijų etapų nacionalinis žaidimas.

Pirmasis žaidimo etapas vyko š. m. spalio 20–24 d. mokyklose, kur buvo sprendžiami testai. Mūsų mokyklos 42 moksleiviai abiejose amžiaus grupėse išbandė savo jėgas. Mokykla, surinkusi 1,85 balo, pateko į antrą projekto „Euro lyga“etapą5-8 klasių kategorijoje. Panevėžio apskrityje mokykla užima III –ią vietą! Komanda , sudaryta iš 5 mokinių, atstovaus mūsų mokyklą dalyvaudama protų kovose, vyksiančiose gruodžio 13 d. kiekvienoje šalies apskrityje. Šio etapo laimėtojai keliaus į finalą Vilniuje, kur 2015 m. sausio 27 d. susikaus dvidešimt geriausių Lietuvos moksleivių komandų. Palinkėkime jiems sėkmės protmūšyje.

Moksleivių, sprendusių testą, rezultatus surasite (prisegtuke).
Mokyklų, kurių mokiniai surinko 70 proc. ir daugiau teisingų testo
atsakymų rezultatus galite rasti čia

Geriausias žinias pademonstravę „Euro lygos“ dalyviai savo mokyklai laimės praktiškų ir pažangių prizų – elektronines skaitykles ir multifunkcinį žaidimų stalą.

„Euro lygos“ rezultatai

Snaiguolė Siaurienė, vyresnioji matematikos mokytoja