Ekskursija į Vilnių

pagal | 2017-04-18

Balandžio 13 dieną labdaros ir paramos fondas ,,Auginkime ateitį“ Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos mokinių grupę pakvietė į edukacinę pamoką ,,Knygos gimimas“. Ji vyko spaustuvėje UAB BALTO print.  Mokiniai sužinojo, kaip gimsta spalvotos ir nespalvotos knygos, žurnalai.  Ši leidykla — tai moderni, progresyviai mąstanti, lanksčiai dirbanti spaudos ekspertų komanda, klientams teikianti knygų, periodinės, komercinės, pramoninės bei kitokios spaudos sprendimus. Įmonės branduolys — ilgamečiai spaudos profesionalai, ne vienerius metus dirbantys su Skandinavijos (Švedijos, Norvegijos), Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Olandijos, Rusijos bei kitų Vakarų ir Rytų Europos šalių rinkomis.

Atminimui apie ekskursiją gavome suvenyrų, kurie ilgai primins mums įdomią kelionę. Pasinaudojome galimybe apsilankyti prekybos ir pramogų centre ,,Akropolis“. Juk atostogos, artėja Velykos, tad norėjosi nors kiek pasidžiaugti sostinės gyventojų pramogomis.

Pietūs mūsų laukė OGMIOS mieste, picerijoje ,,Jurgis ir drakonas“.  Patyrę malonių ir naudingų įspūdžių, gavę naudingų žinių, pavakare grįžome namo.

Renė Sankauskienė, istorijos mokytoja metodininkė