Gamta šalia mūsų

pagal | 2014-11-18

Diskusijos apie glaudaus vaikų ryšio su gamta puoselėjimą

Lapkričio 13 dieną į Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje surengtą regionionę pradinių klasių mokytojų gamtamokslinę konferenciją „Gamta šalia mūsų“ rinkosi Kupiškio rajono pedagogai ir svečiai iš Šiaulių, Ukmergės ir Utenos. Su pačiais mažiausiais – pradinukais – dirbantys mokytojai klausėsi įvairių pranešimų, dalinosi gerąja patirtimi.

Pranešimą apie gamtamokslinių projektų integravimą į ugdymo turinį skaitė P. Matulionio progimnazijos pradinių klasių mokytoja Dina Katkevičienė, apie vaikų galimybes tobulėti tyrinėjant pasakojo Šepetos Almos Adamkienės pagrindinėje mokykloje pradinukus mokanti Janina Daukienė.

Parengta pagal Unės Juodytės straipsnį.

Konferencijos dalyvės galėjo susipažinti su jaunųjų miško bičiulių būrelio „Pelkinukai“ narių Miglės Urbonaitės ir Aistės Daukaitės pateiktu stendiniu pranešimu „Pažinkime Lietuvos miegapeles“