Ikimokyklinukų, priešmokyklinukų ir pradinukų sporto diena

pagal | 2018-06-18

Nuo ankstaus ryto, birželio 6 dieną, , mokykloje  šurmuliavo ikimokyklinukai, priešmokyklinukai ir pradinukai.  Visi laukė sportinių varžybų. Varžybas organizavo kūno kultūros mokytojas metodininkas Zigmas Paulauskas ir socialinė pedagogė metodininkė Ingrida Pučėtienė. Vyko aktyvi ir įvairi sportinė veikla: judrieji žaidimai, bėgimas, baudų mėtymas į krepšį, futbolo ir kvadrato varžybos.  30 metrų atstumą greičiausiai nubėgo pirmokė Kamilė Pakalnytė, antra buvo pirmokė  Austėja Vitkutė, o trečia – ikimokyklinukė Skaitė Paukštytė. Berniukai neatsiliko nuo mergaičių: pirmas buvo ketvirtokas Rėjus Vilys, antras – trečiokas Valdas Kucinas, trečias – ikimokyklinukas Danielius Laurinavičius. Baudų į krepšį mėtymo varžybose taikliausi buvo ketvirtokas Rėjus Vilys ir antrokas Nojus Pakalnis. Mažojo Futbolo varžybas laimėjo trečiokas Valdas Kucinas ir ketvirtokas Rėjus Vilys. Į renginį atvyko Kupiškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Aurimas Martinka. Jis pasveikino mokinius taip aktyviai susirinkusius į renginį, nugalėtojus apdovanojo medaliais, visiems dalyviams įteikė saldainių ir po rašiklį.

Sportinis azartas buvo žymiai svarbiau už laimėjimus, nes šią dieną nugalėjo draugystė.

Ingrida Sofija Pučėtienė socialinė pedagogė metodininkė