Informacija dėl mokinių nemokamo maitinimo ir paramos mokinio reikmenims

pagal | 2019-07-14

Informuojame, kad nuo liepos 1 d. priimami prašymai socialinei paramai mokiniams gauti.

Kviečiame mokinių tėvelius (globėjus) kreiptis pagal gyvenamąją vietą į Socialinės paramos skyrių ar seniūnijas dėl mokinių nemokamo maitinimo ir paramos mokinio reikmenims įsigyti.

Norint, kad mokiniai būtų maitinami nuo mokslo metų pradžios ir siekiant išvengti eilių, prašome nedelsti ir neatidėlioti vėlesniam laikui dokumentų tvarkymo.

Primename, kad:

1. Mokiniai turi teisę į nemokamus pietus ir paramą mokinio reikmenims įsigyti, nemokamą maitinimą mokyklų organizuojamose vasaros poilsio stovyklose jeigu vidutinės pajamos vienam asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip 183 Eur.

2. Mokiniai turi teisę į nemokamus pietus, paramą mokinio reikmenims įsigyti, nemokamą maitinimą mokyklų organizuojamose vasaros poilsio stovyklose, jeigu vidutinės pajamos vienam asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip 244 Eur šiais atvejais: ligos, nelaimingo atsitikimo, kai motina ar tėvas vieni augina vaiką (vaikus), kai bendrai gyvenantys asmenys augina tris ir daugiau vaikų, bent vienas iš bendrai gyvenančių asmenų ar vienas gyvenantis asmuo yra neįgalus.

3. Mokiniai turi teisę į nemokamus pusryčius, jeigu vidutinės pajamos vienam asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip 244 Eur šiais atvejais: ligos, nelaimingo atsitikimo, kai motina ar tėvas vieni augina vaiką (vaikus), kai bendrai gyvenantys asmenys augina tris ir daugiau vaikų, bent vienas iš bendrai gyvenančių asmenų ar vienas gyvenantis asmuo yra neįgalus, kai mokinys patiria socialinę riziką, mokinį augina bendrai gyvenantys asmenys, patiriantys socialinę riziką.

Mokinių tėveliai (globėjai), pateikę prašymus socialinei paramai mokiniams gauti liepos mėn., paramą mokinio reikmenims įsigyti 76 Eur vienam mokiniui gaus rugpjūčio mėn.

Išsamesnė informacija teikiama tel. (8 459) 35 490

Informacija iš Kupiškio r. savivaldybės iternetinio puslapio