INFORMACIJA DĖL RUGSĖJO 1-OSIOS

pagal | 2021-08-29

10 val. visi mokiniai renkasi mokyklos vidiniame kieme.

10.30 val. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai kartu su mokytoja eina į jiems priskirtą klasę.

Į klasę kiekvieną vaiką gali palydėti vienas šeimos narys. Visi suaugę privalo dėvėti  nosį ir burną dengiančias kaukes.

10.30 val. 1,2,3,4, 5,6,7,8 klasių mokiniai kartu su klasių auklėtojomis eina į jiems priskirtas klases.

Klasėse 5,6,7,8 klasių mokiniai ir klasių auklėtojos  dėvi nosį ir burną dengiančias kaukes.

Informacija

Siekdami saugiai grįžti į kontaktinį ugdymą, šalies mokyklose jau pasiskiepijo daugiau nei 80 proc. švietimo sektoriaus darbuotojų ir 25 procentai 12–15 metų amžiaus mokinių. Visi  norime, kad Jūsų vaikai galėtų mokytis kontaktiniu būdu, todėl kviečiame tėvelius pasikonsultuoti su gydytojais ir priimti sprendimus dėl vaikų vakcinacijos. Susidarius bent penkių mokinių grupei, vakcinaciją medikai galėtų atlikti atvykę į mokyklą.

Jeigu pageidaujate, jog Jūsų vaiką medikai vakcinuotų mokykloje, prašome apie tai pranešti telefonu 8459 35694

Elkimės atsakingai, būkime sveiki!
MDC administracija