Jau žinomi KINGS olimpiados kvalifikacinio turo rezultatai

pagal | 2018-11-09

Kings olimpiados jungia daugiau nei 300000 žiniukų iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos ir Gruzijos. Jaunųjų kingsiečių gretos Lietuvoje gausėja itin sparčiai: 2017-aisiais jų  buvo virš 30 000.

KINGS TIKSLAS – sukurti galimybę mokiniams dalyvauti akademinėse olimpiadose, skatinti 2-12  klasių moksleivių susidomėjimą matematikos ir anglų kalbos dalykais.

Mūsų moksleiviai jau ne pirmą kartą dalyvauja Kings konkurse.

Rudens sesijoje 19 mūsų mokyklos moksleivių išbandė savo jėgas kvalifikaciniame šios olimpiados ture:

5 klasės – Matas, Karolis, Laimis, Rėjus; 6 klasės – Skaiva, Laima, Faustas, Oresta; 7 klasės – Titas, Karolis, Martynas; 8klasės – Julija, Gintarė; 9 klasės – Rytis, Gabrielė, Šarūnas; 10 klasės – Valdas, Karolis, Matas.

Mokiniai, surinkę 50% ir daugiau kvalifikacinio turo taškų, kviečiami dalyvauti finaliniame olimpiados ture.

Džiugu, kad net 15 mūsų mokyklos mokinių yra pakviesti į finalinį turą:  5kl. Laimis ir Rėjus (matematika); 6kl. Skaiva, Laima, Faustas, Oresta (visi anglų k. ir matematikos); 7kl. Titas, Martynas (abu – anglų k.); 8 kl. Julija ir Gintarė (abi – matematika); 9kl. Rytis (matematika), Gabrielė (anglų k. ir matematika), Šarūnas (matematika).: 10 kl. Valdas (anglų k.), Matas (matematika).

Anglų testą geriausiai atliko Titas (97%), Faustas (93%), Skaiva (80%), Oresta (80%).

Matematikos testą geriausiai atliko Faustas (95%), Skaiva (80%), Oresta (80%), Julija (80%), Gintarė (80%), Rytis (80%).

Laima Baltušienė, vyresn. anglų kalbos mokytoja

Snaiguolė Siaurienė, vyresn. matematikos mokytoja