Kalėdinė viktorina

pagal | 2013-12-20

2013 metų gruodžio 19 dieną mokykloje vyko „Kalėdinė viktorina“. Joje dalyvavo visi 5 – 10 klasių mokiniai. Kiekviena klasė turėjo pristatyti savo komandą ir sugalvoti jai pavadinimą. Viktorinoje, kurią vedė direktorės pavaduotoja Jūra Jurėnienė, buvo daug įdomių užduočių: iš duotų žodžių kūrėme kalėdinį palinkėjimą, turėdami kišenėje 20 litų, turėjome parengti vakarėlio planą, komandų kapitonai dalyvavo blic turnyre, eidami podiumu, demonstravome pačių sugalvotus karnavalinius kostiumus bei kalėdines kaukes. Viktorina baigėsi informatikos kabinete, kur vyko kalėdinė karaokė, kurią surengti padėjo mokyklos tarybos pirmininkė Vaiva Mališauskienė. Visiems patiko dainuoti pasirinktą dainą bei pritarti draugams.

Nuotraukų galerija (1)

Nuotraukų galerija (2)