Kalėdų belaukiant

pagal | 2018-12-19

Visi – maži ir dideli – laukia Kalėdų stebuklo. Ir tas stebuklas ateina. Arba tiesiog pats vyksti jo pasitikti.  Taip nutiko ir mūsų mokyklos pradinukams. Gruodžio 18 dieną, kai žiemos aprėdu pasipuošė eglutės, baltu keliu per girgždantį sniegą vykome į Panevėžio Lėlių vežimo teatrą. Žiūrėjome spektaklį „Ką jūs iš manęs padarėt?“ Spektakliui pasibaigus, suskambo nuostabi melodija ir kartu su elfais į salę įžengė Kalėdų senelis. Lazdos mostais įžiebė švieseles. Nušvito salė, sumirgėjo įvairiomis spalvomis. Kalėdų senelis sveikino vaikus, kartu žaidė žaidimus, dainavo, klausėsi eilėraščių. Ir dovanomis apdovanojo visus vaikus. Džiaugsmo kupinomis širdelėmis dar pabuvojome prie šventiškai papuoštos Panevėžio eglės ir prakartėlės.

Janina Daukienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė