KARJEROS PLANAVIMO DIENA

Gegužės 19 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje vyko atvirų durų diena. Mūsų mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo šiame renginyje. Renginys prasidėjo 10 val. Visi renginio dalyviai sugužėjo į aktų salę. Čia susirinkusius linksmino sportinių šokių pora; keletą dainų atliko ir buvusi mūsų mokyklos mokinė Elinga. Laikinai einanti direktoriaus pareigas R. Domžiemė apžvelgė visą mokykloje vykdomą veiklą.. Projektų vadovė M. Žilinskė pažymėjo, kad mokykla yra gavusi „Erasmus“ akreditaciją iki 2027 metų. Tokį akreditavimą yra gavę tik kelios šalies mokyklos. „Erasmus +“ programa leidžia mokiniams tobulinti savo profesinius įgūdžius įvairiose Europos šalyse. Nemažas būrys šios mokyklos mokinių jau pasinaudojo šia programa. Po oficialaus mokyklos pristatymo galėjome susipažinti su popamokine veikla, galėjom nors fragmentiškai „pasimatuoti“ profesiją. Aplankėme sporto salę. Čia laukė smiginio rungtis. Kas norėjo  galėjo su raketėmis pataikyti metimo kamuoliuką į krepšį; su kamuoliu per tinklinio tinklą pataikyti į  lanką. Kam geriausiai sekėsi – gavo prizus. Aplankėme  virėjų klasę. Galėjome pasigrožėti nuostabiais vieno kąsnio sumuštiniais. Automobilizmo kabinete išbandėme ir atsukti varžtus iš variklio. Sužinojome kaip mokykloje galima išsilaikyti įvairias vairavimo teises. Pietavome valgykloje. Čia mus aptarnavo mokyklos padavėjos, barmenai. Čia viskas kaip tikram restorane. Sudalyvavome protmūšyje. Čia geriausia sekėsi Domantui, Matui ir Viktorijai. Jie irgi buvo apdovanoti. Apdailininkų klasėje turėjome galimybę padengti sieną šlapiais tapetais. Apžiūrėjome pačių mokinių statytą mini namelį, stebėjome kaip klijuojamos sienų plytelės. Apsilankėme mokyklos bendrabutyje. Čia bendrabučio administratorė supažindino su bendrabučio tvarka; parodė gyvenamuosius kambarius. Lauke mus pasitiko galingas traktorius. Norintieji galėjo pavairuoti. Norinčių pavažiuoti lengvuoju automobiliu irgi netrūko. Visų norai buvo išpildyti.  „Traukinukas“ mus pargabeno iš automobilių aikštelės į mokyklą. Mokyklos hole mūsų laukė laimės ratas. Pasukę ratą ir  atsakę į klausimus, kiekvienas galėjome išsirinkti dovanėlę. Visi laimingi, pilni nuostabių įspūdžių, parvykome namo.

8 klasės mokinio Mato įspūdžius aprašė mokytoja Snaiguolė Siaurienė