Kelionė į gyvūnų prieglaudą

pagal | 2019-04-09

Viskas prasidėjo, kai auklėtoja mokinius pakvietė paaukoti maisto ir nuvykti į gyvūnų prieglaudą. Maisto, mano nuomone, susikaupė tikrai nemažai. Jį kovo 21d. nuvežėme gyvūnėliams. Nuvykus tenai man su draugėmis rūpėjo paglostyti visus šunis ir kates. Su šunimis pasisekė, paglostėme ar nors palietėm juos, aišku, ne visi buvo tokie ir draugiški. Vienas šuo mane ir drauges sužavėjo labiausiai. Jis buvo toks draugiškas, mielas, jog negalėjome nuo jo atsitraukti. Su katėmis nepasisekė: jas galėjome pamatyti tiktai pro langą. Kaip sakė ten dirbantys savanoriai, jog joms karantinas, mat katės labai jautrios visokiems mikrobams ir greit suserga. Buvo smagu aplankyti gyvūnėlius, pamatyti, kaip gyvena.

Dėkojame visiems, kurie paaukojo maisto:

Kristupui Vilčinskui, Valdui Andrikoniui, Julijai Jurgelionytei, Viktorijai Venslovaitei, Karoliui Jurgelioniui, Daivai Stašienei, Rasai Mažeikienei, Valentinai Butkienei, Ingridai Pučėtienei, Arvydei Tunaitienei.

Julija Jurgelionytė, 8 kl. mokinė