Kelionė į Kupiškio technologijos ir verslo mokyklą

pagal | 2019-04-09

2019 m. kovo 4 d. į Kupiškio profesinę mokyklą vyko 7–10 klasių mokiniai. Ten vyko profesinio orientavimo pamokos. Vaikinai dalyvavo pamokose, kurių temos buvo ,,Padangų balansavimas, montavimas ‘‘ , o merginos  – ,,Itališkų makaronų gamyba bei stalų serviravimas ‘‘.

Pamokas vedė Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos mokytojai, mokytojos. Per technologijų pamokas vaikinai išmoko praktinių veiklų su mechanizmu, o merginos – virtuvės pagrindų ir serviravimo. Mokiniai atliko įvairias praktines veiklas, išbandė ne vieną technologinę operaciją (keitė automobilio ratą, tikrino gedimus).  Kiti mokiniai gamino itališkus makaronus, serviravo sau patys stalą.

Pasibaigus pamokoms mokytojos atsakė į vaikų klausimus ir kalbėjo apie mokymo programą. Vėliau mokiniai vaišinosi makaronais, kuriuos patys gamino, bandelėmis, pyragu prie puodelio arbatos.

Visi dalinosi įspūdžiais, džiaugėsi galėję dalyvauti praktiniuose užsiėmimuose.

Gintarė Martišiūnaitė, 8 kl. mokinė