Kitokia Rugsėjo pirmoji

Šiais metais Rugsėjo pirmoji visiems buvo kitokia. Naujuosius mokslo metus vaikai, tėveliai ir mokytojai pasitiko neįprastai – su apsauginėmis kaukėmis, laikydamiesi atstumų, dezinfekuodami rankas. Pandemija stipriai pakoregavo ir Rugsėjo pirmosios scenarijų. Dalis vaikų šventėje draugų nė nesusitiko, mat vienu metu susirinkti visiems mokiniams nebuvo leidžiama. Šventė buvo rengiama mokyklos lauko klasėje visiems plačiai išsiskirsčius po teritoriją. Susirinkusius pasveikino MDC vedėja Vanda Vanagienė. Ji įteikė pirmokams savivaldybės dovanėles ir pristatė dirbsiančius mokytojus. Mokytojai vaikus pasikvietė į klases, kur dalinosi vasaros įspūdžiais, aptarė nuotolinio darbo sunkumus, planavosi mokslo metų veiklas.

Ramutė Kežienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja