Laisvalaikio užimtumo ir vasaros poilsio stovykloje „100 gerų darbų“

pagal | 2018-06-18

Birželio 4 – 11 dienomis vyko laisvalaikio užimtumo ir vasaros poilsio stovykla „100 gerų darbų“. Stovykloje dalyvavo 20 įvairaus amžiaus ikimokyklinukų, priešmokyklinukų ir pradinukų.  Dieninės stovyklos veiklos skirtos socialinių įgūdžių ugdymui. Kiekvieną dieną, kartu bendraudami ir bendradarbiaudami, padedami mokytojų, stovyklautojai atliko 100–ą mažesnių ir didesnių, pilietiškų, kūrybinių darbų, juos apibendrino. Dailės plenero metu kartu su dailės mokytoja Ingrida Rudzinskiene vaikai gamino oro balionus, su technologijų mokytoju metodininku Ediku Puipu pagaminę lėktuvėlius organizavo greičiausio lėktuvėlio varžybas. Vyresnioji technologijų mokytoja Zita Kumpelienė mokė stovyklautojus velti iš vilnos ir kiekvienas nusivėlė suvenyrinį kamuoliuką. Kupiškio viešosios bibliotekos Šepetos padalinio bibliotekininkė Neringa Paukštienė su vaikais skaitė knygas, analizavo knygų veikėjų gerus darbus. Muzikos, šokių, karaokės ir vaidimų užsiėmimus vedė Kupiškio kultūros centro Šepetos padalinio darbuotoja, mokytoja Vaiva Mališauskienė. Draugiškas sporto varžybas organizavo kūno kultūros mokytojas metodininkas Zigmas Paulauskas. Aktyvios buvo ir mokytojos Rūta Žilinskienė, vyresnioji mokytoja Vaida Šveikauskienė, mokytoja metodininkė Janina Daukienė. Jos mokiniams sugalvojo įdomios ir prasmingos veiklos. Vaikai apsilankė Kupiškio etnografijos muziejuje, kur dalyvavo edukacinėje pamokoje „Lietuvos valstybingumo ženklai“. Už gerą elgesį stovyklautojai apdovanoti ekskursija į Šiaulius. Čia, saldainių fabrike „Rūta“, „Saldžiosios laboratorijos“ metu gamino saldainius, aplankė Geležinkelio muziejų ir Kryžių kalną.

Ingrida Sofija Pučėtienė socialinė pedagogė metodininkė