Langų puošyba džiaugsimės iki pavasario

Sulaukėme 2020 metų. Gražus skaičius – jis ritmiškas, apvalus ir tvarkingas. Dukart po dvidešimt! Pagal Kinų Saulės kalendorių šie metai – Žiurkės metai. Tad prieš Kalėdas mūsų mokyklos bendruomenė nutarė papuošti mokyklos langus linksmomis žiurkytėmis. Šių gyvūnų intelektas, prieraišumas ir sugebėjimai daro jas idealiomis namų augintinėmis. Jos yra labai protingos, įveikia sudėtingiausius labirintus, tiksliai orientuojasi erdvėje, garsėja sugebėjimu išgyventi pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis, pasižymi kruopštumu, puikia atmintimi, galinčia užfiksuoti smulkiausias detales, yra kupinos energijos. O kad žiurkytės neužkariautų mokyklos, jas saugo katinėliai, kurie ypač mėgsta žaisti žaidimus iš medžioklės repertuaro – tykoti ir vytis! Taip ant mokyklos langų gimė technologijų mokytojos Ingridos Pučėtienės sukurtas nesibaigiantis katinėlių ir žiurkyčių karpinių žaidimas, kuris moko mus draugauti, padėti vieni kitiems, siekti bendrų tikslų ir rezultatų. Šią langų puošybą įgyvendino mokyklos darbuotojos: Rasa Mažeikienė siūlė idėjas, karpė karpinius, Regina  Buitvydienė ir Roma Gudavičienė puošė langus. Rezultatu džiaugiasi visa mokyklos ir kaimo bendruomenė, o ypač vaikai. Tikime, kad linksmų karpinių kompozicija mus džiugins iki pavasario.

Ingrida Pučėtienė, technologijų mokytoja metodininkė