Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimas

pagal | 2017-03-12

Kovo 10 dieną mokykloje paskutinės pamokos metu vyko neįprastos veiklos  mokykloje. Penktokai ir šeštokai spalvino duotus paveikslėlius, kuriuose ne tik nupieštos žymios bei lankytinos Kupiškio krašto vietos, bet ir susipažino kuo jos ypatingos. Dalis mokinių žiūrėjo ir aptarė filmą. Grupė mokinių sprendė kryžiažodį ,,Mūsų kraštas“. Pasinaudodami šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis, jie turėjo surasti pasislėpusias žymių žmonių pavardes, vietovių bei švenčių pavadinimus. Geriausiai sekėsi ,,Šešeto grupei“. Tai dešimtokės Gintarė Mikšytė ir Roberta Stukaitė, Devintokai Rytis Latoža ir Deivydas Masiulionis, bei aštuntokės Fausta Talačkaitė ir Gabija Lengvenytė. Jie pilnai ir teisingai atliko užduotį. Truputį nuo jų atsiliko kitos dvi komandos, kuriose dalyvavo dešimtokai Arnas Šveikauskis, Deividas Draginas, Renatas Masiulionis, Vaiva Gabriūnaitė, devintokai Viktorija Kungytė, Adas Gromakovas, Romas Liesmonas Viltė Bieleckaitė, aštuntokai Danielė Užkurėlytė, Edvardas Dikas, septintokas Žanas Stasevičius. Vieni pasitikrino žinias apie savo kraštą, o kitiems gal liks atmintyje surastos žymių žmonių pavardės, jų veiklos sritys. O piešinių parodėlė keletą dienų papuošė istorijos kabinetą.

Renė Sankauskienė, istorijos mokytoja metodininkė