Mažųjų mokyklos mokinukų viešnagė Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariate

pagal | 2018-02-28

Vasario 28 d. maloniai  mažiesiems mokyklos jungtinės ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokinukams duris į Kupiškio rajono policijos komisariatą pravėrė bendruomenės pareigūnė Viktorija Aelita Budrienė, kuri supažindino vaikus su policijos pareigūno profesija. Mokinukai apžiūrėjo tarnybines patalpas, matavosi šarvines liemenes, šalmą, bandė pakelti skydą. Kalbėta apie charakterio savybes, kurios būtinos policininko profesijai. Vaikai raginami netoleruoti patyčių, smurto, įdomiai ir prasmingai leisti laisvalaikį.

Rūta Žilinskienė, jungtinės ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė

Daugiau informacijos>>