Mėlynojo meškiuko kampanija

Mūsų mokyklos antros ir ketvirtos klasės mokiniai prisijungė prie eTwinning projekto „Mėlynojo meškiuko kampanija“ ir kartu su kitais projekto dalyviais paminėjo Saugesnio interneto dieną, skirtą skatinti saugesnį ir atsakingą vaikų bei jaunimo naudojimąsi skaitmeninėmis technologijomis. Veiklą vykdėme vasario 10–12 dienomis. Susipažinome su saugaus interneto simboliu – mėlynuoju meškiuku. Piešėme mėlynąjį meškiuką, dėliojome dėliones. Aptarėme socialinių tinklų naudą ir pavojus. Prisiminėme ir pasikartojome saugaus naršymo internete patarimus. Atlikome praktines užduotis „Asmens duomenų apsauga“, „Bendrauju saugiai virtualioje aplinkoje“, „Saugus internetas“, „Kad virusai nepultų“. Naudojomės saugaus interneto dienos (SID) metodine medžiaga. Atlikome interaktyvias mokytojų Daivos ir Renatos pasiūlytas užduotis, pasitikrinome, ar esame saugūs internete. Sukūrėme „Saugesnio interneto“ stendą. Supratome, kad kiekvienas turime atsakingai ir pagarbiai naudotis šiuolaikinėmis technologijomis, kad nesukeltume pavojaus nei sau, nei kitiems.

Janina Daukienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė