Menu mįslę keturgyslę

Lapkričio 27 dieną smalsūs pradinių klasių mokiniai susirinko į popietę, skirtą lietuvių kalbos žinioms plėtoti ir įtvirtinti. Susiskirstę į „Kempinė“, „Drakonai“ ir „Šėtonai“ komandas, mokiniai rungėsi, kas užmins daugiau mįslių ir kas daugiau įmins. Visoms komandoms puikiai sekėsi. Savo gebėjimu užminti ir įminti mįsles išsiskyrė Mantijus Mališauskas ir Patricija Timčenkaitė. Po to moksleiviai smagiai skaitė lietuvių gamtos garsų pamėgdžiojimus ir stengėsi atspėti, kokį reiškinį ar gyvūną tie garsai primena. Juoko tikrai netrūko. Vėliau vaikai sekė pasakas be galo. Vienas – pasikartojo, kitas – tik mokėsi pasekti. Žaismingai prisiminę lietuvių smulkiosios tautosakos kūrinius, draugiškai pasidalijo fantus (riešutėlius) ir užbaigė mėnesį trukusį projektą „Pravėrus praeities duris“, kurio metu mokiniai aptarė, kaip gyveno senoliai, pamatė senovinių daiktų, nuotraukų ir knygų.

Janina Daukienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė