Mes rūšiuojam

pagal | 2018-11-11

Mūsų mokyklos gamtininkų būrelio nariai aktyviai dalyvauja didžiausiame respublikiniame ekologiniame projekte „Mes rūšiuojam“. Projeką vykdome nuo rugsėjo mėnesio iki mokslo metų pabaigos. Išmokome rūšiuoti atliekas, nes norime gyventume švarioje ir saugioje aplinkoje. Todėl elektros, elektroninės įrangos, buitinės technikos ir nešiojamų baterijų atliekų nešaliname su kitomis buityje susidarančiomis atliekomis. Išrūšiuodami atliekas mažiname aplinkos taršą ir, be to, dar gauname dovanų – bilietų į kiną. Per praėjusius mokslo metus mums pavyko surinkti elektronikos ir elektroninės įrangos atliekų net 823 kg, o nešiojamų baterijų atliekų – 8 kg. Gavome bilietų. Išsirinkome kino filmą „Mažoji pėda“. Spalio 28 d. vykome į Panevėžio Forum Cinemas žiūrėti šio filmo. Filmas apie draugystę, drąsą ir atradimo džiaugsmą mums labai patiko.

Puiku, kai už gerą aplinkosauginį darbą gauni tokią smagią dovaną.

Janina Daukienė, gamtininkų būrelio „Pelkinukai“ vadovė