Mokinių ir mokytojų konferencija „Žmogus tarp žmonių“

pagal | 2007-05-15

2007 m. gegužės 11 dieną mokykloje vyko mokinių ir mokytojų konferencija „Žmogus tarp žmonių“, kurios tikslas buvo pristatyti charakterio ugdymo programos integravimą į mokyklos veiklos procesą, supažindinti konferencijos dalyvius, kaip integruoti charakterio ugdymą į papildomą veiklą, pasidalinti patirtimi su kitomis mokyklomis. Konferencijoje parodyta draminė interpretacija ,,Pumpas“. Interpretaciją ruošė dramos būrelio vadovė Jūra Sigutė Jurėnienė.

Pranešimus skaitė mokytoja ekspertė A. Saulytė, psichologas iš Panevėžio R. Jukna, spec. pedagogė ekspertė R. Mikočiūnaitė iš Panevėžio, soc.pedagogė iš Skapiškio pagr. mokyklos R. Kiaulėnienė, Adomynės pagr. mokyklos muzikos mokytoja S. Kirdienė  ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė V. Pakalniškienė. Taip pat nemažai pranešimų skaitė mūsų mokyklos mokytojų ir mokinių, mokiniai iš kitų rajono mokyklų. Konferenciją užbaigė pasirodymas ,,Zuikių mokykla‘.

Konferencijos pabaigoje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Panevėžio ,,Ąžuolo“ vidurine mokykla. Sutartį pasirašė Panevėžio ,,Ąžuolo“ vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Adrijana Saulytė ir Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos direktorė Vanda Vanagienė. Apsikeista atminimo dovanomis. Atsisveikinimui parodyta draminė kompozicija ,,Zuikių mokykla“.

Konferencijos koordinatorė Arvydė Tunaitienė

Konferencijos programa_2007