Mokomės rengti paraiškas tarptautiniams projektams

pagal | 2017-06-10

Birželio 9 dieną mokykloje  lankėsi projekto „Iniciatyva savivaldybei“  koordinatorė Ieva Mažulė. Ji pravedė seminarą penkių projekte dalyvaujančių mokyklų mokytojams tema, kaip sėkmingai parengti paraišką tarptautiniams eTwinnig projektams.  Šių projektų paskirtis – bendradarbiauti su Europos Sąjungos šalių mokyklų bendruomenėmis, vykti vieniems pas kitus ar nuotoliniu būdu semtis patirties, dalintis ir būti nuolat besimokančios bendruomenės dalimi.

Džiugu,  kad net dvi mūsų mokyklos mokytojos, turinčios patirties tarptautinių projektų kūrime, šiandien mokėsi ir apsisprendė vėl teikti paraiškas naujiems projektams. Be to, jos pasidalino patirtimi, kaip sekėsi įgyvendinti anksčiau rašytus projektus. Tai anglų kalbos vyresnioji mokytoja Laima Baltušienė ir biologijos bei choreografijos vyresnioji mokytoja Irmina Puipaitė.

Vanda Vanagienė, mokyklos direktorė