Mokyklos ir šeimos bendradarbiavimo galimybės

pagal | 2014-11-16

2014 metų lapkričio 14 dieną Panevėžio Alfonso Lipniūno  progimnazijoje  vyko respublikinė metodinė praktinė konferencija ,,Mokyklos ir šeimos sėkminga partnerystė“, kurioje dalyvavo  mokytojai   iš visos Lietuvos. Konferencijos tikslas – projekte ,,T klasė“ dalyvaujančių mokyklų bendravimas ir bendradarbiavimas, gerosios darbo patirties kūrybiškai organizuojant mokyklos ir šeimos bendradarbiavimą sklaida. Konferencijos dalyviai išklausė  17  pranešimų, dirbdami grupėse atliko praktines užduotis, dalijosi  patirtimi. Respublikinę konferenciją organizavo  VŠĮ „AJA Viešųjų ryšių“ direktorė, projekto „T klasė“ vadovė Jūratė Jadkonytė Petraitienė ir  Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė kartu su progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininke, „T- klasės“ koordinatore Danguole Kviliūniene. Konferencijoje dalyvavo ir  patirtimi apie programos „Charakteris“ įgyvendinimą dalijosi  mokyklos direktorė Vanda Vanagienė ir pavaduotoja Jūra Jurėnienė.

Direktorė Vanda Vanagienė