Mokyklos lyderių komanda – projekte „Lyderių laikas 3“

pagal | 2019-02-28

Kupiškio r. savivaldybės ugdymo įstaigų atstovai  startuoja nacionaliniame švietimo projekte  „Lyderių laikas 3“. 2019 m. vasario 27 d. Kupiškio r. švietimo pagalbos tarnyboje vyko projekto „Lyderių laikas 3“ įžanginė konferencija, kurioje dalyvavo ir mūsų mokyklos lyderių komanda: direktorė Vanda Vanagienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūra Jurėnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Ramutė Kežienė,  5-10 klasių kuratorė Arvydė Tunaitienė, socialinė pedagogė metodininkė Ingrida Pučėtienė. „Lyderių laiko 3“ savivaldybės kūrybinės komandos vadovė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė, remdamasi pasaulio lyderystės patirtimi, patraukliai nupiešė tikrojo lyderio portretą ir pakvietė aktyviai dalyvauti konferencijos darbe.  Susirinkusiuosius pasveikino ir sėkmės linkėjo rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas, Mokyklų tobulinimo centro savivaldybių grupės kuratorė, atsakinga už „Lyderių laikas 3“ įgyvendinimą savivaldybių veikloje Skaidrutė Kriukienė. Konferencijoje pasakotos sėkmės istorijos ir susipažinimo pratimai, išradingas kūrybinės komandos prisistatymas, diskusijos, kokią mokyklą tėvai, miestiečiai, mokiniai ir mokytojai norėtų matyti 2029 metais visus nuteikė pozityviai ir motyvavo ateinančių dvejų metų projekto veiklų įgyvendinimui.

Mokyklos direktorė Vanda Vanagienė