Mokyklos sportininkai – trečiosios „Adamkiados“ dalyviai

pagal | 2017-05-29

2017 m. gegužės 31 dieną Kupiškio r. Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos moksleiviai dalyvavo 3-ojoje respublikinėje moksleivių sporto ir meno šventėje  „Adamkiada“, vykusioje Kaune. Šis įspūdingas renginys skiriamas Valdo Adamkaus sportiniams pasiekimams pagerbti. Pagrindinės varžybos vyko S. Dariaus ir S. Girėno stadione. Šventę atidarė ir visas varžybas stebėjo jo Ekselencija Prezidentas Valdas Adamkus. Taip pat šventėje dalyvavo ir LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė bei daugybė kitų aukšto rango svečių.

Varžybose dalyvavo 24 įvairių miestų ir rajonų komandos. Šepetiškiai  dalyvavo visose programos rungtyse. Dalyvauti varžybose galėjo 2000 m. gimimo ir jaunesni sportininkai. 60 m bėgime dalyvavo Julija Jurgelionytė ir Donatas Paulėnas. Estafetiniame bėgime 4×100 m rungtyniavo  Gintarė Mikšytė, Arnas Šveikauskis, Julija Jurgelionytė ir Deividas Draginas. Šuolius į tolį atliko  Roberta Stukaitė ir Deividas Draginas. Futbolo varžybose 4×4  aikštėje privalėjo žaisti 1 mergaitė. Mūsų mokyklai atstovavo Gintarė Mikšytė, Renatas Masiulionis, Arnas Šveikauskis ir Gerardas Baltušnikas. Atrakcijose vikrumą išbandė Viktorija Kungytė ir Ernestas Ramanauskas. Geriausiai pasirodė Deividas Draginas. Jis šuolyje į tolį pateko į finalą ir užėmė garbingą 4 vietą.

Iškilmingas uždarymas vyko ,,Cinamon" kino teatre PLC „Mega“. Čia ant scenos lipo Gintarė Mikšytė, kuri gavo nominaciją už aukštus pasiekimus Lietuvos irklavimo varžybose. Po uždarymo dar pažiūrėjome kino filmą ,,Karibų piratai" ir laimingi, pilni įspūdžių grįžome namo.

Zigmas Paulauskas, kūno kultūros mokytojas metodininkas