Naudingi eksperto patarimai bendruomenei

pagal | 2017-10-29

Spalio 27 dieną mokykloje lankėsi projekto „Iniciatyva savivaldybei“ ekspertas, psichologas, dr. Tomas Lagūnavičius. Kartu su mokyklos vadovėmis stebėjo ir analizavo 3 pamokas, teikė individualias konsultacijas mokytojams ir emocinių sunkumų turinčio mokinio mamai.  Džiugu, kad mūsų mokytojoms sekasi vis geriau, kad tiki savo ir savo mokinių sėkme.

Spalio 30 dieną mokykloje vyko Mokytojų tarybos posėdis, kurio metu analizuotas projekto „Iniciatyva savivaldybei“ tikslų įgyvendinimas. Visi mokytojai papasakojo apie naujų metodų įgyvendinamą, pasidalino sėkmės istorijomis. Klasių auklėtojos pateikė kiekvieno mokinio individualios pažangos rezultatus, susitarta dėl projekte įvardytų rizikos faktorių valdymo plano parengimo.

Spalio 31 dieną mokykloje vyko Mokytojų tarybos posėdis, kurio metu, remiantis projekto „Iniciatyva savivaldybei“ keliamais tikslais, susitarta atnaujinti švieslentes ir pakeisti mokinių bei mokytojų motyvavimo sistemą.

Vanda Vanagienė, mokyklos direktorė