Naujai pažinome unikalų Astridos Lindgren knygų pasaulį

Turbūt pasaulyje yra nedaug žmonių, kurie nežinotų švedų literatūros klasikės Astridos Lindgren garsiųjų personažų – brolių Liūtaširdžių, Mažylio ir Karlsono, plėšiko dukters Ronjos ar labiausiai vaikų pamėgtos, „stipriausios devynerių metų mergaitės“, vietoje nenustygstančios raudonplaukės Pepės Ilgakojinės. Su dideliu susidomėjimu š. m. sausio 15 dieną pradinių klasių mokiniai su mokytoja Vaida Šveikauskiene ir socialine pedagoge Ingrida Pučėtiene  apsilankė Kupiškio kultūros centre. Čia mokiniai su pedagogėmis žiūrėjo spektaklį „Pepė, Ronja ir kiti Striukumbukai…“. Fantazijos jūromis atplaukęs svajonių burlaivis kvietė prisiminti, o kai kam naujai pažinti unikalų Astridos Lindgren knygų pasaulį. Kaip pasakojo spektaklio artistai, žiūrovų vaizduotės ir spektaklio kūrėjų dėka atgimė pašėlusiai įdomūs daugybės pasaulio vaikų ir suaugusiųjų pamėgti personažai, pasakojantys linksmas ir jautrias istorijas, kuriose galime atpažinti ir save. O savo gyvenimo istoriją pasakojo ir pati Astrida Lindgren!

Ingrida Sofija Pučėtienė, socialinė pedagogė metodininkė