Olimpiečio Aleksandro Antipovo vardo bėgimas

pagal | 2019-09-16

Š. m. rugsėjo 13 dieną įvyko bėgimo varžybos olimpiečio Aleksandro Antipovo ir Kupiškio rajono savivaldybės taurėms laimėti. Šiose varžybose dalyvavo 613 bėgikų. Varžybos vyko aštuoniose amžiaus grupėse. Šiame bėgime galėjo dalyvauti visi Lietuvos ir bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai, sporto centrų, klubų sportininkai ir visi kiti norintys asmenys. Iš Šepetos Almos Adamkienės MDC dalyvavo 12 bėgikų. Visi prabėgę įvairias distancijas bėgikai buvo apdovanoti medaliais. Tik pirmieji trys distancijų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir atitinkamų spalvų medaliais. Įspūdingai pasirodė trečioje amžiaus grupėje, kurioje  bėgo 2007 – 2009 metų gimimo sportininkai berniukai, Valdas Kucinas. Jis tarp 77 bėgikų laimėjo antrąją vietą ir buvo apdovanotas taure ir antrosios vietos medaliu. Tai puikus rezultatas šiam jaunam sportininkui.

Zigmas Paulauskas, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas