Panevėžio apskrities policijos komisariate

pagal | 2019-03-22

Kupiškio rajono policijos komisariato   vyresnioji tyrėja Viktorija Aelita Budrienė pasiūlė mūsų mokyklos mokiniams vykti į Panevėžio apskrities policijos komisariate organizuojamą Atvirų durų dieną. Pasinaudojome šiuo pasiūlymu, ir kovo 21-ąją grupelė mokyklos vyresnių klasių mokinių su socialine pedagoge Ingrida Pučėtiene ir klasių kuratore Arvyde Tunaitiene vyko į Atvirų durų renginį. Jaunuoliai, lydimi mokytojų, susirinko į Panevėžio apskrities policijos komisariato salę. Čia policijos darbuotojai kalbėjo apie svarbiausius pareigūno profesijos privalumus, pasakojo apie karjeros galimybes, atlyginimo kilimą, nuolat atnaujinamą, modernią darbo techniką. Buvo pabrėžta, kad, tie, kurie pasirinks nelengvą, tačiau garbingą ir labai reikalingą pareigūno profesiją, tikrai  turės perspektyvą nuolat tobulėti, o jų pastangos –  bus vertinamos, nes gabiam ir ambicingam jaunimui policijoje sudarytos visos karjeros galimybės. Atvirų durų dienos renginyje dalvyvavo Lietuvos policijos mokyklos ir  Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto atstovai, kurie pristatė savo veiklą, studijų programas ir stojimo sąlygas, pasakojo įspūdžius, atsiliepimus apie mokymo įstaigą, sunkumus ir pranašumus. Savo pranešimus skaitė, darbine patirtimi dalijosi Lietuvos kriminalinės policijos biuro, kelių policijos tarnybos, antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ atstovai, buvo parodyta vaizdo medžiaga, papasakota apie nusikaltimų tyrėjo darbą, pristatyta policijos ginkluotė. Atvirų durų diena baigėsi kinologų su tarnybiniais šunimis pasirodymu, naujų  policijos tarnybinių automobilių ir juose esančios modernios įrangos apžiūra.

Ingrida Sofija Pučėtienė, socialinė pedagogė metodininkė