Paskutinis skambutis išeinantiems

pagal | 2017-06-05

Paskutinio skambučio scenarijus, sukurtas devintokų, pažėrė daug staigmenų susirinkusiai mokyklos bendruomenei. Įrengta „Televizijos studija“ skelbė ir skelbė naujienas, kalbino svečius, pristatė metų atradimus, kvietė žiūrėti visų mokinių kurtą humoristinį filmą „Gera mokykla – linksma mokykla“. Studijoje veikė ir kavinė „Ryto kava“, o kapučino kavos puodelis, gracingai pateiktas kostiumuotų mokyklos berniukų, išskirtinai pamalonino dešimtokus. Jie pirmiausia buvo apdovanoti už visus mokslo metų pasiekimus. Išskirtinis klasės bruožas – sveikos gyvensenos propagavimas, tad nenuostabu, kad jie susirinko vos ne visas padėkas už sporto pasiekimus. Šventės metu apdovanoti visi 5-10 klasių olimpiadų ir konkursų nugalėtojai, mokiniai, padarę didžiausią pažangą per mokslo metus. Už didelius nuopelnus įteiktos tradicinės obuolių ir mėlynųjų žalčių nominacijos, 3 piniginės premijos. Jas gavo mokslo pirmūnai ir inovacijų sumanytojai: 10 klasės mokinė Austėja Žilinskaitė, 9 klasės mokinė, mokinių tarybos pirmininkė Viltė Bieleckaitė ir 9 klasės mokinys Adas Pijus Gromakovas.

Mokyklos direktorė Vanda Vanagienė