Pažintis su aštuonkoju Dipu

pagal | 2018-01-10

Sausio 9 dieną pirmokai Karina Kardauskaitė, Agota Vaitiekūnaitė,  Kamilė Pakalnytė,  Viktorija Baniūnaitė,  Valius Kucinas, antrokai  Nojus Pakalnis, Kamilė Stakutė, trečiokai  Domantas Jašmontas, Valentas Minkevičius, Valdas Kucinas, penktokė Laima Kucinaitė kartu su savanoriu 10 klasės mokiniu Deivydu Masiulioniu ir socialine pedagoge Ingrida Pučėtiene vyko į Kupiškio kultūros centrą žiūrėti filmą „Aštuonkojis Dipas“. Filmas vaikams labai patiko, nes tai pasakojimas apie jauno, išdykusio bet sumanaus aštunkojo Dipo nuotykius. Jis laimingai leidžia laiką su geriausiais draugais žuvyte Eva ir krevete Alisa, tyrinėdamas nepažįstamus objektus, nugrimzdusius į dugną iš keistos žmonių civilizacijos. Nerūpestingas jų dienas nutraukia povandeninio ugnikalnio išsiveržimas, sugriaunantis bičiulių namus. Vienintelis pakankamai didelis gyvūnas, galintis nuversti akmenų krūvas ir išlaisvinti Dipo artimuosius, yra banginis Neitanas. Dipas su draugais nedvejodamas patraukia jo ieškoti. Neužmirštamoje kelionėje pro nuskendusį „Titaniką“ ir visiškai apsemtą Niujorką Dipo ir jo draugų laukė daugybė įvairiausių nuotykių, kurie suteikė daug džiaugsmo ir įspūdžių jaunąjam žiūrovui.

Ingrida Sofija Pučėtienė, socialinė pedagogė metodininkė