„Pelkinukai“ konkurse „Kiškis ir miškas“

pagal | 2017-04-11

Balandžio 7 dieną Noriūnų Jono Černiaus pagrindinėje mokykloje vyko rajonininė jaunųjų miško bičiulių šventė – konkursas „Kiškis ir miškas“.  Jau 21 kartą rinkosi gamtos bičiuliai iš visų mokyklų, kad tarpusavyje pasivaržytų žiniomis apie mišką. Į šią šventė vyko ir mūsų mokyklos jaunieji miško bičiuliai „Pelkinukų“ būrelio nariai. Šventės pradžioje nuvilnijo jaunųjų miško bičiulių himnas. Atvykusius gamtos draugus pasveikino Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas, Kupiškio miškų urėdijos miškotvarkos inžinierius ir jaunųjų miško bičiulių būrelių veiklos koordinatorius Virginijus Stapulionis bei Kupiškio rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Vytautas Knizikevičius. Atvykusius nuotaikingu pasirodymu pasveikino ir mokyklos dainorėliai. Komandų urėdai ištraukė pasirodymo eiliškumą nulemiančius numerius ir prasidėjo komandų prisistatymai. Vėliau komandų dalyviai ir urėdai pasitikrino teorines ir praktines žinias. Garbinga vertinimo komisija atsakingai vertino atliktas užduotis. Mūsų mokyklos jaunieji miško bičiuliai Faustas Karalius, Patricija Timčenkaitė, Karolis Jurgelionis, Kamilė Pakalnytė ir Artūras Bironas sėkmingai atliko teorines bei praktines užduotis ir pelnė padėkos raštą. Dėkojame jiems. Svečiuodamiesi Jono Černiaus pagrindinėje mokykloje apsilankėme mokyklos muziejuje,  sužinojome mokyklos istoriją ir apžiūrėjome eksponatus.

Janina Daukienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė, jaunųjų miško bičiulių būrelio „Pelkinukai“ vadovė