„Pelkinukai“ miško bičiulių šventėje

pagal | 2018-03-26

Kovo 21 d. Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijoje vyko rajoninė jaunųjų miško bičiulių šventė – konkursas „Ąžuolas“, kurioje dalyvavo 13 komandų. Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos „Pelkinukų“ komandą sudarė Karolis Jurgelionis, Gabija Vitkutė, Kamilė Pakalnytė, Austėja Vitkutė ir Simonas Jurgelionis. Renginyje skambėjo jaunųjų miško bičiulių himnas, vyko nuotaikingi komandų prisistatymai. Po to visos komandos sprendė testą ąžuolo tema, atliko praktines užduotis. Žiniomis rungėsi ir jaunieji urėdai. Garbinga komisija vertino inkilus (namų darbų užduotis), prisistatymą, teorines bei praktines žinias ir apdovanojo nugalėtojus. Mūsų mokyklos jaunieji miško bičiuliai gerai atliko užduotis ir pelnė padėką.

Janina Daukienė – pradinių klasių mokytoja metodininkė, jaunųjų miško bičiulių būrelio „Pelkinukai“ vadovė